ایلام3

حضور مشاور ارشد دکتر محسن رضایی در ایلام

با خبر شدیم سردار اسدی مشاور ارشد دکتر محسن رضایی به ایلام سفر کرده است. یک منبع آگاه در گفتگو با غرب آنلاین گفت : هدف از سفر سردار اسدی رایزنی جهت راه اندازی و سروسامان دادن به ستاد انتخاباتی دکتر محسن رضایی در استان ایلام است.

دیدار با نخبگان ، همرزمان دکتر رضایی در دوران جنگ تحمیلی ، جمعی از نمایندگان اسبق و سابق ایلام ، فعالان سیاسی و اجتماعی استان و دانشگاهیان از برنامه های سردار اسدی است . در این سفر جمعی از فعالان سیاسی اجتماعی استان ایلام که ارتباط نزدیکی با دکتر رضایی دارند نیز سردار اسدی را همراهی می کنند.سردار اسدی از فرماندهان بازنشسته جنگ تحمیلی است که در حال حاضر مشاور ارشد دکتر رضایی می باشند.

کارشناسان بر این اعتقادند با توجه به ارائه برنامه های متنوع و قابل دفاع توسط دکتر رضایی در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 علی الخصوص در زمینه های اقتصادی در حال حاضر اقبال عمومی نسبت به ایشان مساعد و از کاندیداهای مطرح ریاست جمهوری می باشد. عملکرد دکتر رضایی در جریان فتنه 88 و دفاع ایشان از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باعث  ناامیدی جریان فتنه و حامیان آنان شد .

دکتر محسن رضایی با توجه به شناخت کاملی که در دوران جنگ تحمیلی از استان ایلام دارد و با رشادتها و پایمردی ایلامیان آشنا است ارتباط گسترده ای با برخی از فعالان سیاسی و اجتماعی استان ایلام دارد در حال حاضر  تنی چند از مشاوران ارشد ایشان ایلامی هستند.

******

در حال حاضر در استان ایلام تنها ستاد انتخاباتی دکتر قالیباف دیگر کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری آینده فعال  است و فعالیت گسترده ای در راستای یارگیری و رایزنی با فعالان سیاسی اجتماعی انجام داده است .

هنوز  ستاد انتخاباتی کاندیدای مورد حمایت دولت ،  اصلاح طلبان و دیگر طیف های اصولگرا  در استان ایلام  راه اندازی نشده است.

علی اکبر ولایتی ، نیکزاد وزیر مسکن و شهرسازی ، دکتر قالیباف ، دکتر رضایی ، متکی وزیر سابق امور خارجه ، پور محمدی رئیس سازمان بازرسی کشور و محمد رضا عارف کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری آینده می باشند

 

+ نوشته شده در  دوشنبه سیزدهم شهریور 1391ساعت 1:34  توسط   |